Правила користуванням сайтом Центра дистанційного навчання ОНАХТ

І. Визначення термінів, які використовуються в даному документі:

1. Сайт ЦДН - Сайт Центра дистанційного навчання ОНАХТ.

2. Адміністратор - посадова особа, на яку покладено обов'язки, пов'язані з підтримкою роботи Сайту ЦДН.

3. Користувач - особа, яка користується Сайтом ЦДН.

ІІ. Права Користувачів

Студент має право:

1. Використовувати сайт ЦДН для вивчення навчальних курсів, передбачених навчальною програмою, за якою він навчається.

2. Користуватися всіма засобами, які надаються Сайтом ЦДН студентам, за винятком заборонених Правилами чи інструкторами курсів, на які він записаний.

3. Отримувати допомогу щодо користування Сайтом ЦДН та повідомляти про проблеми, що виникають при роботі з Сайтом ЦДН, за допомогою засобів, визначених в розділі ІV Правил.

Інструктор (викладач) має право:

1. Створювати курси з навчальних дисциплін.

2. Керувати створеними ним курсами.

3. Користуватися всіма засобами, які надаються Сайтом ЦДН інструкторам, за винятком заборонених Правилами.

4. Встановлювати додаткові обмеження і вимоги, що не суперечать Правилам, обов'язкові для виконання користувачами створених ним курсів.

5. Отримувати допомогу щодо користування Сайту ЦДН та повідомляти про проблеми, що виникають при роботі з Сайтом ЦДН, за допомогою засобів, визначених в розділі ІV Правил.

ІІІ. Обов'язки Користувачів

Користувач зобов'язаний:

1. Дотримуватися Правил і вимог інструкторів курсів, на які він записаний.

2. Вказувати повні і достовірні дані про себе при реєстрації та постійно слідкувати за їх повнотою і достовірністю.

Користувачу забороняється:

1. Використовувати Сайт ЦДН для потреб, не пов'язаних з навчальним процесом.

2. Розголошувати дані свого профілю чи дозволяти іншим особам користуватися Сайтом ЦДН, використовуючи його профіль.

3. Володіти чи намагатися отримати більш ніж один профіль кожного рівня прав.

4. Розголошувати відому йому інформацію іншим особам, якщо ця інформація не стосується виключно цих осіб або не може бути отримана стандартними засобами Сайту ЦДН всіма іншими користувачами незалежно від їх рівнів прав.

5. Чинити дії, які можуть спричинити розкриття чи зміну інформації, яка недоступна для цього користувача стандартними засобами Сайту ЦДН.

6. Чинити дії, які можуть спричинити вихід з ладу Сайту ЦДН чи поставити під загрозу його роботу, цілісність чи конфіденційність інформації.

7. Поширювати неправдиві чи конфіденційні дані чи дані, що можуть ображати інших осіб.

8. Використовувати Сайт ЦДН з метою агітації чи реклами.

9. Використовувати чи поширювати інформацію, якщо це суперечить Законодавству про охорону авторських прав.

10. Чинити інші дії, що суперечать Законодавству.

ІV. Зв'язок з Користувачами

1. Зв'язок з ініціативи Користувача здійснюється шляхом подання ним запиту Адміністратору. Анонімні запити не розглядаються.

2. Зв'язок може здійснюватися в письмовому або електронному вигляді.

3. Засоби для зв'язку в електронному вигляді: